Analizy rynkowe

Analizy rynkowe są fundamentem każdej strategii marketingowej. Bez spojrzenia na sytuacją wyjściową: popyt na określone produkty, istniejące i możliwe do wykreowania potrzeb konsumentów czy nasycenie rynku, nie jest możliwe stworzenie planu działania, którego efektem będzie wymierny sukces finansowy. To analiza rynku pozwala m.in. dobrać odpowiednie narzędzia komunikacji i zaplanować produkt tak, by jak najlepiej wpisał się w sytuację rynkową.

Jeśli potrzebujesz fachowego spojrzenia na swoje otoczenie i konkurencję – zarówno chłodne kalkulacji, jak i głębokiej oceny warunków wyjściowych – powierz wykonanie analizy ekspertom z DCF Consulting.

Kompleksowa analiza rynku, która pomoże Ci stworzyć strategię zorientowaną na sukces W DCF do analizy rynku podchodzimy kompleksowo, spoglądając na popyt, podaż, potrzeby konsumentów czy wielkość i dynamikę rynku zarówno z perspektywy ilościowej, jak i jakościowej. Nasza analiza rynku pozwoli Ci się dowiedzieć zarówno jak jest, ale i zaplanować konkretne działania, które pozwolą osiągnąć pożądany efekt. Dzięki naszym ekspertom, zyskasz pełen obraz sytuacji wyjściowej i konkretne rekomendacje do działania. Zwracamy uwagę zarówno na dodatkowe szanse rozwoju rynku, jak i na zagrożenia – oceniając obiektywnie miejsce, w którym znajduje się Twoja firma i w którym może się znaleźć w przyszłości.

Zakres analizy rynku ustalamy indywidualnie z każdym Klientem – tak, by uzyskał wszystkie informacje, których potrzebuje.

W przypadku pytań prosimy o kontakt do:

Moniki Wienskowskiej-Stronka mws@dcfconsulting.eu; tel. 606 66 44 58

 

Ogólnodostępne skrótowe analizy rynkowe opracowane przez naszych ekspertów znajdziesz na naszym blogu:

Analiza rynkowa

Pod naszym patronatem