Wkrótce otwarcie filii naszej firmy w Warszawie i Nowej Soli!

Wkrótce otwarcie filii naszej firmy w Warszawie i Nowej Soli!

4 kwietnia 2014

Nasza firma - oprócz działalności na rynku wielkopolskim - pozyskuje, na coraz większą skalę, również Klientów z województwa lubuskiego w tym w szczególności z Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego. Wychodząc naprzeciw Klientom postanowiliśmy otworzyć filię naszej firmy w województwie lubuskim. Nasza pierwsza filia powstaje w Nowej Soli, w pobliżu terenów gdzie rozwija się Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, w odległości ok. 25km od Zielonej Góry. Otwarcie filii już wkrótce! Zapraszamy!

Jednocześnie - z uwagi na potencjał rynku warszawskiego oraz znaczną liczbę odwiedzin naszej strony internetowej i zapytań kierowanych do nas przez firmy pochodzące z Warszawy i okolic - postanowiliśmy otworzyć również filię w Warszawie.

Przygotowania do otwarcia obu filii są już w znacznym stopniu zaawansowane. Wkrótce na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje na ten temat.

Już dzisiaj natomiast zapraszamy podmioty zainteresowane usługami konsultingowymi oraz mające zamiar ubiegać się o dotacje szczególnie z województw lubuskiego i mazowieckiego do kontaktu z nami!

Zaufali Nam m.in.

Pod naszym patronatem