Cykliczne artykuły o BPMN naszych specjalistów na łamach "Informacji Zarządczej"

Cykliczne artykuły o BPMN naszych specjalistów na łamach

17 maja 2016

Z początkiem maja b.r. na rynku pojawiło się nowe pismo pt. Informacja Zarządcza. Pismo to, skierowane przede wszystkim do planistów, finansistów i controllerów zawiera takie działy jak: excelowe narzędzia w zarządzaniu, triki i sztuczki w excelu, procesy w firmie, prezentacja i wizualizacja informacji zarządczej, bazy danych, platformy BI i BIG DATA.

W ramach działu PROCESY W FIRMIE, będą ukazywały się cyklicznie artykuły przygotowywane przez naszych specjalistów z zakresu MAPOWANIA I OPTYMALIZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH z wykorzystaniem języka BPMN - najpopularniejszego języka służącego do modelowania procesów biznesowych.

W numerze 1/2016 zamieszczony został artykuł pt.: Wprowadzenie do BPMN, w którym zostały poruszone takie zagadnienia jak: proces biznesowy i jego model, czym jest BPMN, zarządzanie procesami biznesowymi, w jaki sposób podejście procesowe pomaga organizacjom. W następnych numerach kolejne artykuły, w których na bazie doświadczeń autorów z praktycznych wdrożen BPMN w firmach zostaną przedstawiane poszczególne aspekty mapowania i optymalizacji procesów biznesowych.  Zachęcamy do lektury!

Zaufali Nam m.in.

Pod naszym patronatem